Hastalarımızın yüzlerine gülümsemeyle yansıyan memnuniyet, başarımızın madalyonudur. ÖNCE ZARAR VERME  -Hipokrat. 

Etkin Tanı
Muayene temelinde gelişmiş tetkikler kullanılarak kesin tanıya ulaşma yöntemlerini kullanıyoruz
Kliniğimizde sağlık bilgileriniz toplanıp, sizin adınıza arşivlenip saklanmaktadır. Başvuru şikayetiniz muayene sonrası tanıya yönelik en gerekli tetkiklerle araştırılır. Tetkik sonrası tedaviniz düzenlenir.

Dr. Tolgay Şatana Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Cerrahi Tedavi
Tanı sonrası probleme odaklı endoskopik ve minimal invaziv yöntemler seçilmeye çalışılır
Sağlığınıza kavuşmanız için seçilen tedavi yöntemi çoğu zaman bir seçenek değildir. Cerrahiden kaçınmak tedavinizin aksamasına ve hastalığınızın ilerlemesine yol açabilir. İlerlemiş rahatsızlıkların tedavisi giderek karmaşıklaşır ve güncel hayata geri dönüş süresi uzar.

Erken Tedavi Avantajlıdır
Hayata Eklemlenin
Ağrılı bir eklem ya da omurga mutsuz yaşamın ve günümüz toplumunun hastalığı “endişe” nin kaynağı olabilir. Uzamış ağrılar vücudumuzun tamir yeteneğinin üstündeki rahatsızlıkların habercisidir. Cerrahi tedavi kendiliğinden iyileşmesi mümkün olmayan sorunları giderir, yaralanmaları onarır.
Ücretlendirme ve Rekabet
Özel Doktorunuz en ekonomik çözümü sağlar
Günümüz şartlarında başarılı tedavi sonuçlarının alınabilmesi en modern koşullarda ve asgari şartlar sağlanarak mümkün olmaktadır. Serbest hekim sıfatıyla piyasa rekabet koşullarını hastalarımız lehine kullanıyoruz.. Özel Sgorta anlaşmalarımız hastalarımıza yeni maliyet çıkarmadan tedavilerini tamamlamak üzere yapılmıştır.

Hizmetlerimiz

Ofiste Tanı ve tedavi

Ofisimizde ayaktan tedavi yöntemlerinin tamamı hijyenik ortamlarda uygulanır. İleri tetkik merkezleriyle komşu olmamızın yanı sıra büyük alışveriş merkezlerinin de yanı başındayız. İsteğinize göre özel araç ile ev – ofis – havaalanı transfer hizmetimiz vardır.

Evde Tanı ve Tedavi

Hareket imkanı kısıtlı olan hastalarımıza istenildiği takdirde evde tanı ve tedavi hizmeti sunuyoruz. Yatağında radyolojik tetkik dahil basit tanı yöntemleri uygulanabilmektedir. Gerektiği durumlarda uzaktan izleme ve takip cihazları sağlanabilmektedir.

Uzaktan Teşhis ve Danışmanlık

Istanbul ya da ülke dışında iseniz görüntülü, sesli konuşma yöntemleri kullanarak hastalığınızı değerlendirip zaman kazanmanızı sağlayabiliriz. Bulunduğunuz ülkede tedavinizi yönlendirmek üzere Doktorunuza danışmanlık hizmeti verebiliriz.

Hastanede tedavi ve takip

Cerrahi tedavilerimizi anlaşmalı olduğumuz çeşitli sınıftaki hastanelerde yapmaktayız. Tedavi paketimizin dışında takip ya da başka hekimlerce tamamlanmamış tedavileri üstlenmemiz için lütfen danışınız.

Randevu talebi

Doktorunuza Soru Sorun

Eklem sağlığımı nasıl koruyabilirim?

Eklemlerimiz yük taşımanın ötesinde hareketli mekanizmalardır. Bu karmaşık yapıyı öncelikle doğru yüklenmelerle yaralanmalardan korumalıyız. Eklem yüzeyi pürüzsüz ve kaygan olmalıdır. Yüzeyi oluşturan yapıların sürtünerek aşınmasını önlemeliyiz… Devamını okuyun

Duruş bozukluğunun çözümü var mı?

Duruş bozukluğu omurganın yapısal bozukluğuna bağlı değilse erken dönemde egzersizle düzeltiebilir. Düzeltilmeyen yapısal olamayan sorunlarda zamanla kalıcı hale dönerler. Yapısal bozukluklarda cerrahi yöntemler kullanılabilir.. Devamını okuyun

Kapalı bel fıtğı cerrahisi nedir?

Kapalı cerrahi deyimi ile delerk ve mutlaka kamera kullanılarak yapılan cerrahiyi kastediyoruz. Kapalı denmesinin sebebi anatomik yapılar bozulmadan ve kesilmeden hastalıklı bölgeye ulaşmak tanı koymak ve aynı zamanda tedaviyi tamamlamak gereklidir.elit,. Devamını okuyun

Bilgi için lütfen ulaşın

Neden Özel Hekimle Tedavi?
Tedavinizi kimin yaptığını ve sorumluluğunu kimin aldığından emin olursunuz. Dilediğiniz zaman ulaşabilir, sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Özel hizmetler
Hastalarımızın Ortopedi dışında tüm rahatsızlıkları tarihsel olarak düzenlenip bir dosyada saklanacak hale getirilebilmektedir..

Faydalı Hizmetler
Danışmanlık, Uzaktan tanı (telemedicine, Telekonferans imkanları sunabilmekteyiz. Konusunda uzmanlaşmış hekimlere doğrudan ulaşmanızı sağlayacak iletişim imkanları mevcuttur..

Diğer Sevilsler
Hastalarımıza istenirse transfer, evde bakım konularında önerilerde bulunabiliriz.

İş ve Kariyer
Bizimle çalışmak isterseniz. Web tasarım, Muhasebe, pazarlama ve turizm alanında eleman arayışımız her zaman devam etmektedir.

Yurt dışı tedavi
Yurt dışında bağlantıda olduğumuz ileri tedaviler için referansla zahmetsiz ulaşmanızı sağlıyoruz.