Hizmetlerimiz

Artroskopik eklem cerrahisi

Minimal Invaziv

Endoskopik Omurga Cerrahisi

Artorplasti

Eklem Cerrahisi

Omurga Deformite Cerrahisi

Steril Muayene

Ağrısız Eklemler

Sizi Önemsiyoruz..

Clipboard01İyileşmenin Anahtarı; Dokuların Tamir olmasına izin ver!

Bedenimizdeki hemen her doku kendisini onarma yeteneğine sahiptir. Bazı dokular bu işlemi kendi hücreleri ile yapamaz ve dolgu hücrelerini kullanırlar. Dolgu hücreleri fibrosit dediğimiz hücrelerdir. Oluşan tamir dokusu bir nedbe-skardır ve dokunun özeliklerini taşımaz. Bu yüzden dolgu hücrleri ile oluşan tamir organın işlevini kısmen ya da bütünüye kaybetmesine neden olabilir. En iyi iyileşme kendi hücrelerimizin tamir yeteneğini kullanabildiği sınırlar içinde olandır. Doku kaybı ileri seviyelere ulaşmadan başlatılan tedavi işlev kabı olamaksızın iyileşmemizi sağlar.

Clipboard02Bedeninizin Uyarılarına Kulak Verin

Ağrı bedenimizde ortaya çıkan sorunların ilk habercisidir. Çoğu zaman elimizle bulacak kadar yakın bazen hissettiğimiz yerden çok uzakta yansıyan bir ağrı olabilir. Her iki durumda da ağrının kaynağını bilmek çözüm bulmanın yarısıdır. Ağrının karakteri, sıklığı ve ilaç tedavilerine cevap vermemesi bizi hekime getiren sebeblerdir.

Clipboard03Hislerinizi bizimle paylaşın

Probleminizin çözümü için tüm detayları “Anamnez” dediğimiz sizin için açılmış dosyalarda tutuyoruz. Geçirdiğiniz rahatsızlıklar, aile ve soy geçmişiniz bazen rahatsızlığınızın arkasında ipucu olabilir. Elbette muayene çok önemlidir ancak öncesindeki iyi bir hikaye bize yolumuzu bulma imkanı verir..unutmayın bizim için vusudunuz karanlık bir mağara gibidir..onu ön bilgilerle ayndınlatın…